Béčko Dynama se v rámci 5. kola České fotbalové ligy vypravilo na hřiště Králova Dvora. Chtělo navázat na výhru z předešlého víkendu proti Motorletu, to se ale bohužel družině kouče Žmolíka nepodařilo. Domácí celek porazil Jihočechy vysoko 5:0.

Konečně to vyšlo. To si mohli říct po 4. kole České fotbalové ligy fotbalisté B-týmu Dynama. S o dost lepším pocitem po zisku prvních tří bodů a drtivé výhře nad Motorletem odjížděli na hřiště Králova Dvora, se kterým se potkali během následujícího víkendu. Na zápas by ale raději zapomněli.

Béčku nevyšel vstup do zápasu, hned v 5. minutě souboje 5. kola třetí nejvyšší české soutěže se prosadil Rudavskyi a poslal domácí do vedení. Po půlhodině hry pak přišla další pohroma. Přesněji tři. Během šesti minut se trefili Narazenko, Procházka a Patrovský a Králův Dvůr vedl o čtyři branky. V 88. minutě pak výsledek podpořil pátou brankou. Dynamo tak vysoko prohrálo.